Domů » Klimatizace

Klimatizace

Klimatizační techniku chápeme jako základní systém pro udržení, případně zvýšení uživatelského komfortu v prostorách, kde je to žádoucí. Primárně požadovaná funkce chlazení je v dnešních klimatizačních jednotkách běžně doplňována o možnost teplovzdušného topení (reverzní chod klimatizační jednotky – funkce tepelného čerpadla) a o další doplňkové funkce jako jsou filtrace, ionizace nebo vysoušení vzduchu.

Klimatizace do bytů a rod. domů

Klimatizace do bytů a rod. domů

Klimatizace do kanceláří a budov

Klimatizace do kanceláří a budov

Klimatizace servroven a provozoven

Klimatizace servroven a provozoven

Klimatizace pro průmyslové objekty

Klimatizace pro průmyslové objekty

Klimatizace na 100 způsobů

Klimatizace se vyrábějí v mnoha variantách, klimatizace vzhledem k náročnosti montáže vyžaduje přítomnost odborníků. Jen ti na základě odborného zaměření přímo na místě zvolí tu nejvhodnější variantu klimatizace, která je pro vás ideální. V naší firmě zaměstnáváme řadu zkušených odborníků, kteří vyberou mezi typy klimatizací a doporučí vám např. klimatizační jednotku podstropní, nástěnnou, venkovní, parapetní, kazetovou atd. Když klimatizaci, tak jedině s KLIMAPLUS! Vyzkoušejte naše služby – zavolejte nám ještě dnes!

Klimatizace do bytu? Montáž klimatizace?

Poskytujeme kompletní servis. Přijedeme k vám a navrhneme nezávazně ideální řešení klimatizace! Cenovou nabídku připravíme do 48 hodin. Bude-li cena vyšší než od konkurence, pak společně posoudíme kvalitu navrhovaných materiálů. Garantujeme vám pevný termín montáže – při překročení termínu se sami penalizujeme. Součástí nabídkové ceny je montáž, stavební práce a úklid do původního stavu. Před skončením montáže vše zkontrolujeme a provedeme případné úpravy dle vašich připomínek. U klimatizací Toshiba i LG garantujeme 3 roky záruky!

Klimatizace TOSHIBA nebo LG?

Každý výrobce klimatizace nabízí specifické produkty, každý druh klimatizace je koncipován pro určitý prostor nebo celkové řešení klimatizace. Klimatizace TOSHIBA má například velice funkční filtrační systém a zachycuje pyly a alergeny. Klimatizace značky LG nabízí mnoho možností vnitřních jednotek, všechny v nápaditých a designově neotřelých variantách. Klimatizací je celá řada, liší se mnoha způsoby – jde o to, co od klimatizace očekáváte! Poraďte se s námi – jsme vám plně k dispozici!

Klimatizace do bytu nebo kanceláře

Firma KLIMAPLUS technology s.r.o. poskytuje klimatizace všeho druhu včetně montáže. Víte, na co se soustředit při výběru klimatizace do bytu či kanceláře? Hledejte klimatizaci, která má tichý provoz. Volte ekonomický a ekologický provoz. Vybírejte u odborníků, vybírejte ze široké nabídky. Výkonových a designových variant! Klimatizace do rodinných domů nebo budov, klimatizace servroven a nepřetržitých provozů, průmyslové klimatizace, klimatizace do horkých provozů, klimatizace jako zdroj tepla.